Nõustamine

“Kui tegutsen sisemise puhta ja teadliku soovi järgi, ilma sundi või kahetsust tundmata, tean, et see tegutsemisviis on õige”

Kui oled jõudnud sellele lehele, on sinu sees uudishimu millegi vastu ja see ei ole juhuslik. 

Võib olla, et sul on elus väljakutsed, millest tundub üksi keeruline läbi tulla. 

Ma aitan näha sul mustreid/põhjuseid, miks sa oled täna seal, kus sa oled. Mina aitan sul näha, millised on need nüansid, mis sind täna mõjutavad ja mille külge oled emotsionaalselt nii kõvasti kinni seotud, et lahti laskmine on kujunenud keeruliseks ja hirmutavaks. Või lihtsalt on mõnest olukorrast välja tulemine või konkreetse olukorra mõistmine praegusel ajahetkel keeruline. 

Siin saangi sulle toeks olla! Kuulan sind kõrvadega, silmadega, südamega. Minu ülesanne on kuulata ja näha seda, mida Sa ise ei pruugi näha. Mina toon läbi vajalike protsesside sulle nähtavale need teemad, mis aitavad Sul aru saada, mida vajad või mis sind takistab ja millest on kujunenud tänased väljakutsed. Liigume täpselt nii nagu see on vajalik sinu jaoks. Kasutan erinevaid protsess – vestlus, metafor kaardid, hüpnoos.

“Areng algab alati esimesest edasi liikumise sammust”

Tunned, et võiksin sind kuulata ja toetada? 

Vastan hea meelega sinu täiendavatele küsimustele! 

Kirjuta mulle: kristijoeorg@gmail.com

Kristi kuulab, vaatab

Tänulikkus loob positiivse energia sinu sees ja sinu ümber. Mõeldes ja kirjutades sellest, mille eest sa oled tänulik nii enda kui ka teiste suhtes, hakkad märkama enda ümber rohkem positiivset. Kus on sinna tuleb juurde! 

Saada enda e-mailile tänulikkuse tööleht, et enda ellu rohkem head tõmmata

Kliendid nõustamisest

Paula

Millise otsustamise valdkonnaga seoses sa pöördusid minu poole?

Olin elus olulise otsuse ees, mis suunas küsima endalt mida ja miks ma tegelikult teha soovin. Otsingutel jõudsin enda eesmärgi sõnastamise harjutuseni.

Kristiga oli mugav rääkida ning ta oskas mind hästi avada.

Paula

Miks pöördusid just minu poole?

Harjutuseks oli vaja partnerit, kes oleks neutraalne kõrvalseisja ning hea kuulaja.

Kuidas kirjeldad enda jaoks minu poolt läbi viidud protsessi? Milline oli sinu jaoks tulemus? Kas see protsess avas sinu jaoks midagi uut ja väärtuslikku?

Kristiga oli mugav rääkida ning ta oskas mind hästi avada. Ta tegi kogu protsessi jooksul märkmeid ja tõi välja mustreid, mida ma ise ei osanud varem märgata.

Viljar

Kristil on väga hea oskus kuulata, olles sealjuures analüütiline ning küsida õigeid küsimusi õigel ajal.

Läbiviidud testi puhul oli vaja ennast väga mitmest küljest avada, siis Kristi seltsis oli seda mugav teha. Tema olemus on selline, et võib end vabalt tühjaks rääkida ilma, et kohmetust või ebamugavustunnet tekiks. Testi läbiviimine oli kogu läbiviimise ajal väga konstruktiivne ning fokusseeritud.

Kristil on väga hea oskus kuulata, olles sealjuures analüütiline ning küsida õigeid küsimusi õigel ajal.

Viljar

Testi tulemus oli minu jaoks vägagi silmiavav ja elumuutev. Avastasin enda kohta väga palju uut infot ning palju arusaamisi, miks ma mida teinud olin ja olen. Nendest arusaamadest tõukus minu edaspidine

suurem eneseavastuste ning -arengute rada.

Ma olen selle eest megatänulik, et ta oli nõus selle testi minu peal läbi viima.

Liina

Pöördusin sinu poole äris vastutuse võtmise teemal, et mul on hirm võtta vastutus teiste inimeste ees.

Sinu poole pöördusin sellepärast, et sa pöörasid sellele minu juures tähelepanu ja et sul on ka tööriist kuidas seda lahendada (nii sain aru meie vestlusest enne kohtumist).

Protsess oli meeldiv. Tundsin ennast hoituna ja turvaliselt.

Harjutused mida tegime olid head ja silmi avavad. 

Minu jaoks kõige suurem väärtus, mis ma kohtumiselt sinuga kaasa haarasin kujunes mitmest asjast kokku, kui tekkis päriselt ka mõistmine, et ma ennast šaboteerin olles ikka veel ohvri rollis ja väga olulist rolli siin mängis see kuidas sina mulle oma pilgu läbi selle lahti seletasid ja oma arusaamisele kindlaks jäid – et kuidas sina neid asju näed mu juures. Ja aitas ka see väga hästi, kus rääkisid enda näidet. 

Nüüd saan ma enda juures kohe seda šabotaaži märgata ja oma “täiskasvanud mina” appi võtta. Sa justkui nagu avasid mu silmad (alateadvuse), et kuidas ja miks ma endiselt ennast tulemustest eemale hoian ja andsid ka viisi kuidas seda muuta. 

Olen selle eest äärmiselt tänulik ja nüüd edaspidi jälgin teadlikumalt ennast ja saan teha tegevusi, mis viivad tulemusteni.

Julia

“Käisime mehega imago teraapias. Plaan oli esialgu ühe tunnine kohtumine, kuid väga suureks üllatuseks avastasime lõpus kella vaadates, et ühest tunnist sai 2.5 tundi. Ning ütleme ausalt, et juttu oleks jagunud veel kauemaks.

Oli hea kuulata ning jagada ning olla kuuldud. Ühtlasi natuke rohkem mõistetud ja mõista teist osapoolt, miks ta reageeris erinevatele olukordadele nii tuliselt.

Oleme päris kaua aega tagasi käinud imago teraapias aga ausalt öeldes praktikasse pole pannud sealt jagatud infot.

Enda koha pealt võin öelda, et varasematel kordadel pole tegelikult sisimas ma ise olnud valmis muutusteks. Minu sees oli metsik jonn, valu ning näpuga näitamine.

Oli väga oluline meeldetuletus, et kõik, mis ajab meid vihale on peidus meis endas ning juurpõhjust on vaja otsida ning lahendama hakata just sealt.

Kristi tõi hea näite, et näpuga näidates teise suunas jäävad kõik teised ikka meie enda peale.

Mulle meeldis väga Kristi hoitud ruum, mis oli kerge ja hinnangute vaba.

Ta austas ning toetas mõlemat poolt. Kristi oskas leebelt mind heas mõttes mõnes kohas korrale kutsuda ja peegeldas seda selgelt ning arusaadavalt.

Püüan selle võtta kaasa ning teadlikult järgmistel hetkedel käituda teisiti, kui olen varasemalt alati teinud.

Ma ei tea täpselt, mis edasi saab meie suhtest – kui mehe ja naise vahel. Igal juhul soovin, et meie suhe oleks teineteise suhtes austav.

Tänaseks oleme olnud koos pea 14 aastat. Tean seda, et soovin parimat lahendust meile kõigile ja ühtlasi, et pakuksime meie pojale kõige ilusamat eeskuju.

Seal, kus ema ja isa on rahul enda elu ja suhtega. Ja kus poja vanemad saavad hästi ja sõbralikult ning mõistvalt läbi.

Usun siiralt, et see kõik tuleb ning imago teraapia on suureks kingituseks meile sellel teekonnal – kasvamaks teadlikumaks iseenda mustritest, käitumisest ning lugudest mida peas räägime.

Aitäh Sulle Kristi, et jagasid meile enda aega heldelt ning olid toeks, kus saime ennast turvaliselt väljendada.


Kohtumiseni! 🥰🙏
❤️❤️❤️Armastuse terviseks!